Open Y Lily (1.1.19) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: select
mr: निवडा

en: Content
mr: साहित्य

en: Cancel
mr: रद्द

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: categories
mr: गट

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: read more
mr: अधिक वाचा

en: You are not authorized to access this page.
mr: तुम्हाला या पानावर पोहोचण्याची मुभा नाही

en: Page
mr: पान

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह
