Open Y Lily (2.0.0) - en to km translation catalogue (30 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: read more
km: អាន​បន្ថែម

en: You are not authorized to access this page.
km: អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​ទំព័រ​នេះ​ទេ ។

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Main background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​មេ

en: Footer background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​បាតកថា
