Open Y Lily (2.0.0) - en to nl translation catalogue (50 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: select
nl: selecteer

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Read more
nl: Lees meer

en: Categories
nl: Categorieën

en: Go
nl: Filter

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Default
nl: Standaard

en: Archive
nl: Archief

en: read more
nl: lees verder

en: You are not authorized to access this page.
nl: U heeft geen toegangsrechten voor deze pagina.

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Today
nl: Vandaag

en: month
nl: maand

en: Membership
nl: Lidmaatschap

en: Related content
nl: Gerelateerde inhoud

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Print
nl: Afdrukken

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Search Form
nl: Zoekformulier

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Directions
nl: Instructies

en: mobile
nl: mobiel

en: Pagination
nl: Paginering

en: Address 1
nl: Adres 1

en: Footer text
nl: Voettekst

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Main background
nl: Algemene achtergrond

en: Footer background
nl: Achtergrond voet

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: 404 Page not found
nl: 404 Pagina niet gevonden

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Navigation menu
nl: Navigatie-menu
