Open Y Lily (2.0.0) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: select
se: vállje

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Archive
se: Vuorká

en: You are not authorized to access this page.
se: Dus ii leat lohpi fitnat dán siiddus

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: Print
se: Čálit
