Open Y Lily (2.0.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Search
ar: بحث

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Archive
ar: الأرشيف

en: Today
ar: اليوم

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Print
ar: الطباعة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي
