Open Y Lily (2.0.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Search
be: Пошук

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Archive
be: Архіў

en: Today
be: Сёння

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Print
be: Друк

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва
