Open Y Lily (2.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Categories
bs: Kategorije

en: Search
bs: Pretraga

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Today
bs: Danas
