Open Y Lily (2.0.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Archive
el: Αρχειοθετημένο αρχείο

en: Today
el: Σήμερα

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Print
el: Εκτύπωση

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
