Open Y Lily (2.0.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Categories
et: Kategooriad

en: Go
et: Mine

en: Search
et: Otsing

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Archive
et: Arhiiv

en: Today
et: Täna

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Print
et: Prindi

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: First page
et: Esimene leht

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
