Open Y Lily (2.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Categories
is: Bólkar

en: Search
is: Leita

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Print
is: Prenta
