Open Y Lily (2.0.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Categories
fr: Catégories

en: Go
fr: Allez

en: Search
fr: Rechercher

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Archive
fr: Archiver

en: Today
fr: Aujourd'hui

en: Membership
fr: Abonnement

en: Go to first page
fr: Aller à la première page

en: Go to last page
fr: Aller à la dernière page

en: Print
fr: Imprimer

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Previous page
fr: Page précédente

en: First page
fr: Première page

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
