Open Y Lily (2.0.1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Go
hu: Mehet

en: Search
hu: Keresés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Archive
hu: Archiválás

en: Today
hu: Ma

en: Read More
hu: Bővebben

en: Membership
hu: Tagság

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Directions
hu: Útmutatások

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: First page
hu: Első oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
