Open Y Lily (2.0.1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Categories
it: Categorie

en: Go
it: Vai

en: Search
it: Cerca

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Archive
it: Archivio

en: Today
it: Oggi

en: Go to first page
it: Vai alla prima pagina

en: Go to last page
it: Vai all'ultima pagina

en: Print
it: Stampa

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Directions
it: Indicazioni

en: Pagination
it: Paginazione

en: Previous page
it: Pagina precedente

en: First page
it: Prima pagina

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
