Open Y Lily (2.0.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Go
lv: Aiziet

en: Search
lv: Meklēt

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Today
lv: Šodien

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Print
lv: Drukāt

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Directions
lv: Virzieni
