Open Y Lily (2.0.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Categories
pl: Kategorie

en: Go
pl: Idź

en: Search
pl: Szukaj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Read More
pl: Czytaj więcej

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Print
pl: Drukuj

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
