Open Y Lily (2.0.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Categories
sl: Kategorije

en: Search
sl: Išči

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Today
sl: Danes

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Print
sl: Natisni
