Open Y Lily (2.0.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Categories
sr: Категорије

en: Search
sr: Претрага

en: Archive
sr: Архива

en: Print
sr: Штампај

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
