Open Y Lily (2.0.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Search
th: ค้นหา

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Print
th: พิมพ์

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
