Open Y Lily (2.0.2) - en to he translation catalogue (48 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: select
he: בחירה

en: Content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Read more
he: קראו עוד

en: Categories
he: קטגוריות

en: Go
he: קדימה

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Archive
he: ארכיון

en: read more
he: להמשך

en: You are not authorized to access this page.
he: אין לך הרשאות גישה לדף הזה.

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Logo
he: לוגו

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Today
he: היום

en: month
he: חודש

en: Read More
he: המשך...

en: Membership
he: חברות

en: Related content
he: תוכן קשור

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Print
he: הדפסה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Favicon
he: אייקון מועדפים

en: Search Form
he: טופס חיפוש

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Directions
he: כיוונים

en: Pagination
he: דפדוף

en: Address 1
he: כתובת 1

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Highlighted
he: מובלט

en: Main background
he: רקע ראשי

en: Footer background
he: רקע כותרת תחתונה

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: First page
he: דף ראשון

en: Page @items.current
he: עמוד @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
