Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.1) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: Register
es: Registro

en: Date
es: Fecha

en: Category
es: Categoría

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: Email
es: Correo electrónico

en: Location
es: Ubicación

en: Address
es: Dirección

en: Filters
es: Filtros

en: Class name
es: Nombre de clase

en: Skip
es: Saltar

en: Paragraph
es: Párrafo

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
es: Se ha producido un error mientras se procesaba %error_operation con los argumentos: @arguments
