Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Register
fil: Magrehistro

en: Date
fil: Petsa

en: Sunday
fil: Linggo

en: Monday
fil: Lunes

en: Tuesday
fil: Martes

en: Wednesday
fil: Miyerkules

en: Thursday
fil: Huwebes

en: Friday
fil: Biyernes

en: Saturday
fil: Sabado

en: Filters
fil: Mga salaan
