Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Register
id: Daftar

en: Date
id: Tanggal

en: Category
id: Kategori

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: Location
id: Lokasi

en: Address
id: Alamat

en: Filters
id: Filter

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
id: Terjadi kesalahan saat memproses %error_operation dengan argumen: @arguments
