Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Address
my: လိပ်စာ
