Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Date
sr: Датум

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Email
sr: Е-мејл адреса
