Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Register
uk: Реєстрація

en: Date
uk: Дата

en: Category
uk: Категорія

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Location
uk: Місце розташування

en: Address
uk: Адреса

en: Filters
uk: Фільтри

en: Class name
uk: Назва класу

en: Skip
uk: Пропустити

en: Paragraph
uk: Абзац

en: h
uk: г

en: Clear all
uk: Очистити все

en: Filters:
uk: Фільтри:

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Call
uk: Виклик

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Paragraph Blocks
uk: Блоки параграфів
