Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Next
cs: Další

en: Register
cs: Registrovat

en: Date
cs: Datum

en: Category
cs: Kategorie

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Email
cs: E-mail

en: Location
cs: Místo

en: Address
cs: Adresa

en: Filters
cs: Filtry

en: Class name
cs: Jméno třídy

en: Skip
cs: Přeskočit
