Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.2) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
