Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.2) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Register
mr: नोंदणी

en: Date
mr: दिनांक

en: Category
mr: वर्ग

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार

en: Email
mr: ईमेल

en: Location
mr: स्थळ

en: Address
mr: पत्ता
