Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Register
ca: Registra

en: Date
ca: Data

en: Category
ca: Categoria

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Location
ca: Localització

en: Address
ca: Adreça

en: Filters
ca: Filtres

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments
