Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.3) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Location
km: ទីតាំង

en: Filters
km: តម្រង
