Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.3) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Category
ku: پۆل

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Location
ku: شوێن

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان
