Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.3) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Date
lv: Datums

en: Category
lv: Kategorija

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Email
lv: E-pasts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Address
lv: Adrese

en: Filters
lv: Filtri

en: Skip
lv: Izlaist
