Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.3) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Register
ru: Регистрация

en: Date
ru: Дата

en: Category
ru: Категория

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: Location
ru: Место

en: Address
ru: Адрес

en: Filters
ru: Фильтры

en: Class name
ru: Имя класса

en: Skip
ru: Пропустить

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Filters:
ru: Фильтры

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments

en: Paragraphs
ru: Параграфы
