Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.3) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Register
vi: Đăng ký

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Sunday
vi: Chủ nhật

en: Monday
vi: Thứ hai

en: Tuesday
vi: Thứ ba

en: Wednesday
vi: Thứ tư

en: Thursday
vi: Thứ năm

en: Friday
vi: Thứ sáu

en: Saturday
vi: Thứ bảy

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Location
vi: Vị trí

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Class name
vi: Tên lớp

en: Skip
vi: Bỏ qua

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: Call
vi: Gọi
