Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.4) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Date
am: ቀን

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Location
am: ቦታ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች
