Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.4) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Date
cy: Dyddiad

en: Category
cy: Categori

en: Sunday
cy: dydd Sul

en: Monday
cy: dydd Llun

en: Tuesday
cy: dydd Mawrth

en: Wednesday
cy: dydd Mercher

en: Thursday
cy: dydd Iau

en: Friday
cy: dydd Gwener

en: Saturday
cy: dydd Sadwrn

en: Location
cy: Lleoliad

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Filters
cy: Hidlyddion
