Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.4) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Register
hr: Registriraj se

en: Date
hr: Datum

en: Category
hr: Kategorija

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Email
hr: E-pošta

en: Location
hr: Lokacija

en: Address
hr: Adresa

en: Filters
hr: Prečistači
