Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.4) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Date
th: วันที่

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Email
th: อีเมล

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Address
th: ที่อยู่

en: Filters
th: ตัวกรอง
