Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.4) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Date
ur: تاریخ

en: Category
ur: زمرہ

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Email
ur: ای میل
