Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.5) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Date
bn: তারিখ

en: Category
bn: বিভাগ

en: Sunday
bn: রবিবার

en: Monday
bn: সোমবার

en: Tuesday
bn: মঙ্গলবার

en: Wednesday
bn: বুধবার

en: Thursday
bn: বৃহস্পতিবার

en: Friday
bn: শুক্রবার

en: Saturday
bn: শনিবার

en: Email
bn: ইমেইল

en: Location
bn: অবস্থান
