Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.5) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Date
fa: تاریخ

en: Category
fa: دسته بندی

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Location
fa: مکان

en: Address
fa: نشانی

en: Filters
fa: فیلترها

en: Class name
fa: نام کلاس
