Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.5) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Register
fr: S'inscrire

en: Category
fr: Catégorie

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi

en: Email
fr: Courriel

en: Location
fr: Emplacement

en: Address
fr: Adresse

en: Filters
fr: Filtres

en: Class name
fr: Nom de la classe

en: Skip
fr: Passer

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de %error_operation avec les arguments : @arguments
