Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.5) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Next
it: Successivo

en: Register
it: Registrati

en: Date
it: Data

en: Category
it: Categoria

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato

en: Email
it: E-mail

en: Location
it: Posizione

en: Address
it: Indirizzo

en: Filters
it: Filtri

en: Class name
it: Nome classe

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di %error_operation con parametri: @arguments

en: Paragraphs
it: Paragrafi
