Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.5) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Register
nl: Registreren

en: Date
nl: Datum

en: Category
nl: Categorie

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Email
nl: E-mail

en: Location
nl: Locatie

en: Address
nl: Adres

en: Class name
nl: Klassenaam

en: Skip
nl: Overslaan

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: h
nl: uur

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: Call
nl: Bel

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
