Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.5) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Next
pt: Próximo

en: Register
pt: Registro

en: Date
pt: Data

en: Category
pt: Categoria

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda-feira

en: Tuesday
pt: Terça-feira

en: Wednesday
pt: Quarta-feira

en: Thursday
pt: Quinta-feira

en: Friday
pt: Sexta-feira

en: Saturday
pt: Sábado

en: Location
pt: Localização

en: Address
pt: Endereço

en: Filters
pt: Filtros

en: Class name
pt: Nome da classe

en: Skip
pt: Pular

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Um erro ocorreu ao processar %error_operation com os argumentos: @arguments

en: Paragraphs
pt: Parágrafos
