Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.6) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Date
bs: Datum

en: Category
bs: Kategorija

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Location
bs: Lokacija

en: Address
bs: Adresa

en: Filters
bs: Filteri
