Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.6) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Next
de: Weiter

en: Register
de: Registrieren

en: Date
de: Datum

en: Category
de: Kategorie

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: Email
de: E-Mail

en: Location
de: Ort

en: Address
de: Adresse

en: Filters
de: Filter

en: Class name
de: Klassenname

en: Skip
de: Überspringen

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: Clear all
de: Alles abwählen

en: Filters:
de: Filter:

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
de: Es ist ein Fehler bei der Ausführung von %error_operation aufgetreten mit den Argumenten: @arguments

en: min
de: min.

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte
