Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.7) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Date
az: Tarix

en: Category
az: Kateqoriya

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Location
az: Məkan

en: Filters
az: Filtrlər

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
