Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.7) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Register
el: Εγγραφή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Category
el: Κατηγορία

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Filters
el: Φίλτρα
