Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.7) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Register
et: Registreeru

en: Date
et: Kuupäev

en: Category
et: Kategooria

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Email
et: E-kiri

en: Location
et: Asukoht

en: Address
et: Aadress

en: Filters
et: Filtrid

en: Class name
et: Klassi nimi

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments
